Hristiyan cihatçıları (Batının IŞID’ı) takdim edelim…

Her yerde öldürmek için Müslüman cihatçı arayan Batıya takdim edelim bu haberleri;

Türkiye dört bir koldan hainlere karşı mücadele başlattı. Ancak kan lobisinin beslediği hainler rahat durmadı. Terör örgütü PKK ile Suriye’deki uzantısı PYD/YPG omuz omuza verip Türkiye’ye saldırdı. Avrupa ve ABD’den çok sayıda yabancı da Suriye’ye gidip YPG’ye katıldı. Teröristlerin eğitimini sağladı. Sonra da teröristler Türkiye’ye sızıp güvenlik güçlerimize saldırdı. O yabancılardan biri de 25 yaşındaki Samantha Jay Johnston adlı kadındı. Buna göre ABD gizli servisi CIA ajanı olan Samantha Jay Johnston, 2008 ile 2011 yılları arasında Irak’da görev yaptı. Bu sırada yaralandı. Ardından ülkesine geri döndüğü açıklandı.
AYNI ZAMANDA CIA AJANI
Ancak ABD’li kadın rahat durmadı. 3 çocuğunu bırakıp PYD/YPG’ye katıldı. Önce terör yuvası Kandil’de kaldı. ‘Heval Viyan’ kod adını aldı. Sonra terör örgütü YPG’nin bulunduğu Şengal’e geçiş yaptı. Kendi çocuklarını ABD’de bırakan Samantha, burada kadın teröristlere eğitim sağladı. Ardından ABD’ye dönüş yaptı. Ancak aklı YPG’de kaldı. ABD’li kadının bir süre önce yeniden YPG’ye gittiği ortaya çıktı. Samantha, amacının YPG’li kadınları korumak olduğunu açıkladı. Bölgeye giden yabancı gazetecilere de şu inanılmaz açıklamayı yaptı: ‘Çocuklarımın yanına gitmek istiyorum. Ancak buradaki görevimi tamamlamadan dönemem.’..
ABD’li Samantha’nın evlat değil terör sevgisi ağır bastı. Yuvasını bırakıp, ‘Terör yuvası’ Kandil’de kamp yaptı. CIA adına çalışan ABD’li kadının geçmişi akıllarda soru işareti bıraktı.Samantha’nın 2008-2011 yılları arasında Irak’ta harita mühendisi olarak çalıştığı ortaya çıktı.

Sonuç; Üzerinde savaşlar yapılarak talan edilmiş, yıkılmış, sınırları değiştirilmiş bir İslam coğrafyası, bir yüzyıl daha devam ettirmek amacıyla serpiştirdikleri nefretin tohumları, bu nefreti iyice kızıştırarak bundan maksimum kar elde etmek üzere kurulmuş bir Batı sömürü sistemi, ve onların ekmeğine yağ sürmesi için her ülkeye serpiştirilmiş insanı cinnet derecesine getiren din tüccarları…

İran’ın taklit mercilerinden 90 yaşındaki Ayetullah Nasır Mekarim Şirazi, ülkenin dini lideri Ayetullah Ali Hamaney’in Mehdi ile irtibatı olduğunu öne sürdü.
‘BAŞARILI OLDUĞUNUN DELİLİDİR’
İran’dan yayın yapan jamkaran.ir haber sitesine göre, Kum kentinde 12’ncisi düzenlenen Uluslararası Mehdeviyet Doktrini Konferansı’nda konuşan Şirazi, ‘Dini liderin başarılı olduğunun delillerinden biri de kendisinin İmam Mehdi’yle bu mescitteki (Cemkeran Mescidi) yakın irtibatıdır.’ iddiasında bulundu.
‘MEHDİ’NİN ÇIKIŞI YAKINDIR’
Şirazi, ‘Biz zamanını tayin etmiyoruz. Fakat Mehdi’nin çıkışı büyük bir ümitle yakındır.’ ifadelerini kullandı.
KAOS VE SAVAŞ GELİŞ ALAMETLERİ
İran’daki Caferiler, Mehdi’nin kıyametin kopmasına yakın bir zamanda ortaya çıkacağına inanıyor. Dünyada kaos ve savaşların artması Mehdi’nin geliş alametleri olarak kabul ediliyor.
MEHDİ İLE İRTİBAT KURULAN YER
Kum ile Kaşan kenti arasındaki Cemkeran köyüne yakın Cemkeran Mescidi, Caferi mezhebine mensup bazı kişilerce Mehdi’yle irtibat kurulan yer olarak inanılıyor.