Türkmenlere ihanetin bedeli olan ödül…

Maalesef son gelen haberler Hristiyan + Acem + Nusayri ittifakının Türkmen bölgesinde ilerlediği.
ŞİMDİ BİRAZ GERİ DÖNÜYORUZ. BAYIR BUCAK TÜRKMENLERİNE SİLAH GÖTÜREN MİT TIRLARI PARALEL JANDARMA GÖREVLİLERİ TARAFINDAN DURDURULUYOR.   HANİ ŞU DÜZENLEDİKLERİ TÜRKÇE OLİMPİYATLARI İLE SAFLARI SALYA SÜMÜK AĞLATAN CEMAAT VARYA, İŞTE ONLARIN JANDARMALARI TARAFINDAN. HİKAYE HERKESİN MALUMU VE YARGIYA İNTİKAL ETMİŞ DURUMDA. KONUMUZ BU İHANET OLAYINI BÜYÜK BİR BAŞARI OLARAK VEREN CUMHURİYET GAZETESİ. İŞTE 4 HAZİRAN TARİHLİ CUMHURİYET GAZETESİ VE İHANET MANŞETLERİ. TÜRKMENLERE GİDEN YARDIMLARI DURDURANLARI ALKIŞLIYOR.

ŞİMDİ BUGÜN YAYINLANMIŞ BİR HABERE BAKALIM.
Bayırbucak’ta Türkmenlerin yaşadığı tüm bölge için büyük tehdit unsuru olduğunu dile getirdi. Rus uçaklarının rejim güçlerine büyük destek sağladığını kaydeden Abu Fadıl, deniz mesafesinin yakın olması nedeniyle savaş gemileri ve uçaklardan füze atıldığını, karadan ise İran destekli rejim güçlerinin tank ve toplarla bölgeyi sürekli vurduğunu belirterek, şöyle devam etti:
“Son 4 günde Türkmen Dağı’nda neredeyse her 10 metreye bomba düştü. Rejim, bölgeyi yoğun bombardımana tuttu. Uçaktan, gemiden füze atarken, karadan da tank ve top atışlarıyla bomba yağdırdı. Rus ve Esed uçakları gece gündüz saldırdı. Dün akşam itibarıyla rejim Kızıldağ’a hakim oldu. Kızıldağ çok stratejik bir nokta, Türkmen Dağı’nın yollarına ve köylerine hakim. Burasının rejimin eline geçmesi bizim için çok büyük tehlike oldu. Kızıldağ rejimin eline geçti hem sivilleri hem muhalifleri ağır baskı altına aldı, destek gelmezse yaşamı da askeri hareketimizi de durdurur.Tanklara karşı etkili olacak acil malzeme lazım bize.’
TANKLARA KARŞI ETKİLİ OLACAK MALZEME. YANİ FÜZE İSTİYOR TÜRKMENLER. ŞİMDİ TEKRAR 4 HAZİRAN TARİHLİ CUMHURİYET GAZETESİNE BAKALIM.

EVET PARALEL İHANET ŞEBEKESİNİN DURDURDUĞU TIRLARDA FÜZELER VARMIŞ BUGÜN TÜRKMEN SAVAŞÇILARIN’BİZE ACİLEN TANKLARA KARŞI ETKİLİ OLACAK ACİL MALZEME LAZIM’ DEDİĞİ FÜZELER.CUMHURİYET GAZETESİ BU SEVKİYATIN DURDURULMASINDAN ÇOK MEMNUN BİR ŞEKİLDE ZEVK ÇIĞLIKLARI ATIYOR. AYNI TARİHLİ GAZETEYE BAKMAYA DEVAM EDİYORUZ. SINIR TANIMAYAN GAZETECİLER ÖRGÜTÜ ÜLKESİNE İHANET EDEN CUMHURİYET GAZETESİNE BASKI YAPILMASINI KINIYOR.

PEKİ KİM BU ÖRGÜT. KISACA RSF, (Reporters sans frontières) SINIR TANIMAYAN GAZETECİLER ÖRGÜTÜ OLARAK BİLİNEN PARİS’TE YERLEŞİK BİR YAPI.   ÖZELLİKLE HAZIRLADIĞI BASIN ÖZGÜRLÜK ENDEKSİ İLE TANINIYOR VE AVRUPA BİRLİĞİNİN PROPAGANDA MAKİNASI OLMAKLA SUÇLANIYOR. ÖRNEK OLARAK 2007 YILI İÇİN HAZIRLADIĞI ÖZGÜRLÜK ENDEKSİNİN EN TEPESİNDE BÜTÜN AB ÜLKELERİ BULUNURKEN MESELA ABD 48. SIRADA YER ALIYOR. ÖRGÜT BİRDE NOT DÜŞMÜŞ BASIN BÜLTENİNE. AVRUPA HARİCİNDE SANSÜR UYGULANMAYAN VE GAZETECİLERE BASKI YAPILMAYAN BİR BÖLGE YOKMUŞ. ÖRGÜT KENDİSİNİ SİVİL TOPLUM ÖRGÜTÜ OLARAK TANIMLIYOR AMA FONLAMASININ EN AZINDAN BİR KISMI FRANSIZ DEVLETİ VE AB TARAFINDAN YAPILIYOR. YANİ PARAYI VEREN DÜDÜĞÜ ÇALAR KURALI BURADA DA GEÇERLİ. GELİR KAYNAKLARI HAKKINDA RAPORLARI ÇOK MUĞLAK VE DEĞİŞKEN BİR ÖRGÜT. BU YÜZDEN KENDİLERİNE SİVİL TOPLUM KURULUŞU DİYEN BU ÖRGÜTLE ‘YARI KAMUSAL ÖRGÜT’ DİYE DALGA GEÇİLİYOR BU KONULARI BİLENLERCE. İŞTE BU ÖRGÜT GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE EFENDİLERİNE HİZMET ETTİKLERİ İÇİN CUMHURİYET GAZETESİNE SURİYE TÜRKMENLERİNİN RUS-İRAN-SURİYE ORDULARI KARŞISINDA SİLAHSIZ VE SAVUNMASIZ BIRAKILMALARINA KATKILARINDAN DOLAYI ÖDÜL VERDİ.  TAM BİR HAİNLER BİRBİRİNİ AĞIRLAR DURUMU.

VE GAZETENİN BU ÖDÜLE MANŞETİ. SINIRI AŞTIK. GURURLUYUZ. SINIR AŞTIĞINIZ KISMINA KATILIYORUZ. KENDİ ÜLKESİNE İHANET EDEREK SINIRI AŞANLARA VERİLEN CEZALARA ÇARPTIRILMANIZ DİLEĞİYLE.