Manşetlerin kardeşliği…

BATMAKTA OLAN İHANET DONANMASININ AMİRAL GEMİSİ HÜRRİYET, KAPILARI KESİYOR BÜYÜK MANŞETİNDE CAN DAMARLARIMIZIN KESİLDİĞİ İMASINI YAPMIŞ. 7 TANE YILDIRMA VE KORKUTMA AMAÇLI KÜÇÜK MANŞETİ YARIM SAYFADAN AZA BİR ALANA SIĞDIRMAYI BAŞARMIŞ YİNE. BİRDE ‘EN YÜKSEK KRİZ’ DİYEREK İKİNCİ DEFA OLAYI BÜYÜK BİR KRİZ OLARAK TÜRK MİLLETİNİN BİLNÇ ALTINA İŞLEMEYE ÇALIŞIYOR. HERHALDE İNSANLARINDÜN GECE  RUSYA’NIN NE CEVAP VERECEĞİNDEN ÇOK AVRUPA KUPASI MAÇLARINA YOĞUNLAŞMIŞ OLMASI VE RUS TEHDİDİNİ KAALE BİLE ALMAMASI BU GÜRUHU ÇILDIRTMIL OLMALI. EN ALT KISIMDA ‘VURUYOR’ YADA ‘SALDIRIYOR’ YERİNE ‘DARBE İNDİRİYOR’ SÖYLEMİNE DİKKAT. 39 İŞADAMI HABERİ İSE TAM BİR FACİA. ÜST BAŞLIK GÖZALTINDA DERKEN FOTOĞRAF AÇIKLAMASI REHİN KALDILAR. GÖZALTINA ALINANLAR KARAKOLA GÖTÜRÜLÜR HAVAALANINDA REHİN KALMAZLAR. BU HABERDE YAZILMASI GEREKEN KANUNSUZCA ALIKONULUYORLAR OLMALI İDİ.

SÖZCÜ GAZETESİNİN KARANLIKLAR PRENSİ BAŞYAZARI İYİ Kİ TÜRKLER RUS TELEVİZYONLARINI SEYRETMİYOR DEDİRTMİŞ BİR TANIDIĞININ AĞZINDAN. YOKSA ÇOK KORKARLARMIŞ SÖYLENENLERDEN . YANINDA DA KÜÇÜK KÜÇÜK TEHDİT KOKAN SÜTÜNLAR VE HABERLER DİZİLMİŞ İNCİ TANELERİ GİBİ.

BİR BAŞKA KORKUTMA MANŞET ZAMAN’DAN. ‘TEHLİKELİ RESTLEŞME’. ONLARDA İNCİ GİBİ DİZMİŞLER TEHDİTLERİ YANYANA.
ŞİMDİ BU 3 GAZETEDE TEHDİTLERİN NASIL AYNI ŞEKİLDE YANYANA, ADETA BOKS RİNGİNDE RAKİBİNE PEŞPEŞE YUMRUK İNDİRİR GİBİ VERİLDİĞİ DİKKATİNİZİ ÇEKTİ Mİ?
BU GAZETELERİN AYRI YERLERDE, BAŞKA BAŞKA İNSANLARCA HAZIRLANDIĞINA İNANALIM MI?