ABD rol çalmaya çalışıyor.

BİZ TOPU TOPU BİR UÇAK DÜŞÜRDÜK SANMIŞTIK. MEĞER BÜTÜN BATIYI DÜŞÜRMÜŞÜZ DE FARKINDA DEĞİLİZ. ASKERİ OLARAK BİRŞEY YAPMAKTAN ACİZ VE EKONOMİK ANLAMDA BİTİK ÜLKE ABD, İSRAİLLİLER VE İÇİMİZDE Kİ İSRAİLLİLER (DHA) ÜZERİNDEN ESKİ HABERİ YENİDEN SERVİS ETTİ. SURİYE ÜZERİNDE RUS -AMERİKAN SAVAŞ UÇAKLARININ İT DALAŞI DİYE BİZE TOP GUN FİLM GÜNLERİNİ HATIRLATMAYA ÇALIŞTI GALİBA. HANİ GÖKLERİN EFENDİSİ AMERİKAN PİLOTLARINI ANLATAN PENTAGON/ HOLYWOOD İŞBİRLİĞİNİN GELMİŞ GEÇMİŞ EN İYİ PROPAGANDALARINDAN BİRİ OLAN FİLMİ.

BİZİM MEDYADA BALIKLAMA ATLADI BU HABERE. OYSA ORTADA BİR İT DALAŞI OLMADIĞI GİBİ ASLINDA BİR AMERİKAN UÇAĞI BİLE YOK. SADECE İNSANSIZ BİR ABD HAVA ARACININ RUS UÇAKLARI TARAFINDAN TAKİBİ VAR O KADAR. AMERİKALILAR ERKEKLİK İMAJINI TÜRKİYE’YE KAPTIRMANIN TELAŞI VE PANİĞİ İÇİNDE.RUSLARIN GÜNAHINI ALMIŞIZ. BÜTÜN BATI ALEMİ PANİKTE. ARTIK GÖKYÜZÜNÜN EFENDİLERİ İMAJINI TÜRK PİLOTLARINA KAPTIRDINIZ.

SİZ İNSANSIZ ARAÇLARDA KEŞİF UÇUŞLARINIZA DEVAM EDİN.

İsrail’de yayınlanan Yediot Ahronot gazetesi, Suriye üzerinde halen tam 14 ülkeye ait savaş uçakları uçtuğunu belirterek, Rus Su-24 savaş uçağının düşürülmesinin bölgedeki durumun ne kadar hassas olduğunu bir kere daha gösterdiğini yazdı.Gazete benzer risklerin daha önce Amerikan ve Rus savaş uçakları arasında da yaşandığını hatırlatarak, geçtiğimiz günlerde bir Rus savaş uçağının Suriye üzerinde uçan Amerikan Reaper insansız savaş uçağını önlemeye çalıştığını bildirdi. Gazetenin internet sitesinde Rus savaş uçağının Amerikan Reaper insansız uçağının yolunu kesmeye çalıştığı anların ve yaşanan it dalaşının görüntüleri ilk kez yayınlandı.