Rusya hala komada. Tepkiler şuursuz.

DÜN RUSYA’NIN ŞAŞKINLIK İÇİNDE NEYİ NE YAPACAĞINI BİLEMEZ HALİNİ ANALİZ ETMİŞTİK. ŞAŞKINLIKLARI HALA TAM OLARAK GEÇMİŞ DEĞİL. DIŞİŞLERİ BAKANI BUGÜN TÜRKİYE’YE GELECEKTİ. GÜN İÇİNDE YÜZ KERE FİKİR DEĞİŞTİRDİLER. NEYSE SONUNDA GELMEMEYE KARAR VERDİ DE BİZDE TAKİP ETMEYE ÇALIŞMAKTAN KURTULDUK. SONRASINA BAKALIM.
PUTİN YAKACAĞIZ YIKACAĞIZ FİLAN DİYOR. SONRA OLAYI TOPARLAMAK YİNE  SÖZCÜLERE DÜŞÜYOR. BU SEFERDE GERİ ADIM ATMIŞ OLUP DAHA DA ZOR DURUMA DÜŞÜYORLAR.

SONRA BİR RADAR İZİ YAYINLIYORSUN, İNANIRSAK SİZİN UÇAK HİÇ ORALARDAN BİLE GEÇMEMİŞ. DÜŞTÜKTEN SONRA ORAYA IŞINLANARAK GELMİŞ. KURMAYLARINDA PANİK HAD SAFHADA.

SONRA EKONOMİK YAPTIRIMDAN BAHSEDİYORLAR BİZE DOĞALGAZ SATARAK DÜNYANIN PARASINI KAZANDIĞINI UNUTUYORLAR. YAPACAKLARI NÜKLEER SANTRALLERE FİLAN HİÇ GİRMİYORUZ.

ZATEN YEMEYİNDE BU TAVUKLARI. HORMONLU DİYE BİZ BIRAKALI ÇOK OLDU. CANAN KARATAY SİZİNLE GURUR DUYAR…İYİ KOMŞULUK ÇERÇEVESİNDE UYARMIŞ OLALIM. YALNIZ HER KIZDIĞINIZ DA BİZİM DOMATESLERİ SINIRDA ÇÜRÜTECEKSENİZ GIDA ENFLASYONU ALIR BAŞINI GİDER MEMLEKETİNİZDE.

ÖNCE ASKERİ İLİŞKİLERİ ASKIYA ALDIK , SONRA NATO İLE MASAYA OTURMAYA HAZIRIZ.

BUGÜN İSE SAVUNMA SANAYİSİ FUARI AÇILMIŞCASINA BÜTÜN SİLAHLARINI AKDENİZ’E YIĞIYORLAR. NEREDE ÇOKLUK ORADA ….
BİLMEM ANLATABİLDİK Mİ?

SAYELERİNDE MEDYAMIZ SİLAH SİSTEMLERİ UZMANI OLDU. SONRA KIZIP DELİ IVAN GİBİ ETRAFA ATEŞ SAÇIYORLAR.

SİZDEN BÖYLE AKILLI AÇIKLAMALAR BEKLİYORUZ. ARDINA TÜRKİYE IŞID PETROLLERİNİ SATIYOR CÜMLELERİ EKLENMEMİŞ AÇIKLAMALAR.

NEYSE BİZ SON SÖZÜMÜZÜ SÖYLEDİK. GERİSİ SİZE KALMIŞ. İYİ DÜŞÜNÜN.