İşte PKK’nın ruh ikizi iç savaşçı provokatörler…

KULLANIŞLI ALAMANCI PİYON SAHADA, AMERİKA’NIN PROVOKATÖRÜ GAZETE SAHNEDE.  MAYIS AYINI KAÇIRDILAR HAZİRAN AYINI DENİYORLAR. OKULLAR KAPANMADAN ACELE ETMELERİ LAZIM. SONRA TATİL REHAVETİ KİMSE KALMAZ ORTALIKTA. KANLI MESAJLARINI BOŞUNA VERMEMİŞLER SON BİRKAÇ GÜNDÜR.

AMA İSRAİL OLMADAN OLMAZ. BU İŞİN PİRİ İSRAİL GİZLİ SERVİSİ MOSSAD’IN SLOGANININ ‘ALDATARAK SAVAŞACAKSIN’ OLDUĞUNU HATIRLATALIM. (SÖZCÜ GAZETESİ, 1 SAYFA)

HANİ HATIRLARSINIZ MAYIS AYININ SON GÜNLERİNE KADAR ‘BİR GEZİ ÇIKARIR MIYIZ’ DİYE NASIL DA UĞRAŞIP DİDİNMİŞLERDİ.

BU KANA DOYMAZ PİYONLAR ON YILLARDIR KİRLİ EMELLERİ İÇİN KANDIRIP SOL ÖRGÜTLERİN İÇİNE ATTIKLARI GENÇLER YETMEZMİŞ GİBİ BİR DE LİSELİ GENÇLERE MUSALLAT OLMAYA ÇALIŞMIŞLARDI GEÇENLERDE. BU GÖZÜ DÖNMÜŞ CANİLERİN GİREMEYECEĞİ KILIK ATEŞE ATAMAYACAĞI BİR YAŞ GRUBU YOK MAALESEF.

TIPKI 1960 DARBESİNDE BABALARININ ‘KIYMA MAKİNALARINDA ÇEKİLEN İNSANLAR’ YALANLARI İLE KANDIRDIKLARI HARP OKULU ÖĞRENCİLERİ GİBİ, ŞİMDİ DE LİSELİ GENÇLERE ÇENGEL ATMAYA ÇALIŞIYORLAR.

ONLAR İÇİN, İNANCI NE OLURSA OLSUN, GENCİ YAŞLISI TÜRK İNSANININ TAMAMI HARCANABİLECEK VE DENİZE DÖKÜLEREK BU ÜLKEDEN KOVULAN DEDELERİNİN İNTİKAMI ALINABİLECEK BİRER ET PARÇASIDIR. ZATEN EŞLERİNİ HEP BAŞKA DİNİN MENSUBU YABANCILARDAN SEÇMELERİNİN NEDENİ DE BUDUR.
BATILILAR SINIR ÖTESİNDEN, PKK VE IŞID HEM İÇERİDEN HEM DIŞARIDAN, KANI BOZUK DEVŞİRİLMİŞ ‘TÜRKLER’ BAŞKA PARLAMENTOLARDAN, BU İHANET ŞEBEKESİ İSE İLİŞTİRİLDİKLERİ MEDYA ‘CENTER’ LARDAN SALDIRIYORLAR.
VURUYORLAR VURMASINA AMA BAŞARAMIYORLAR, BAŞARAMADIKÇA SAHİPLERİNDEN ZILGIT YİYORLAR. ZILGIT YEDİKÇE HIRSLANIYOR DAHA DA SALDIRGANLAŞIYORLAR VE ÜNİVERSİTELERİ BIRAKIP LİSELİLERE SARKINTILIK ETMEYE BAŞLIYORLAR.
AMA BİR ŞEYİ UNUTUYORLAR. LİSELİLER DELİDİR AMA SİZİN GİBİ KANI BOZUK VATAN HAİNİ DEĞİLDİR.
YAŞLI/BİTİK SON GÜNLERİNİ YAŞAYAN HASTA/SOYU KESİK AVRUPA’DAN DA, FED MANİPÜLASYONLARI İLE SONUNU UZATMAYA ÇALIŞAN  BİTİK AMERİKA’DAN DA, 2023 YILINI GÖRÜP GÖREMEYECEĞİ TARTIŞILAN İSRAİL’DEN DE KORKAN YOK ARTIK.
EĞER SİZ DE KORKUNUZDAN BÖYLE YAPIYORSANIZ SİZDE KORKMAYI BIRAKIN ARTIK. YOK  HAİNLİĞİNİZDEN YAPIYORSANIZ ONA DİYECEK BİR ŞEYİMİZ YOK.
YÜZLERCE YILLIK SAVAŞIMIZIN HATIRINA SİZE BİR SÜRE DAHA CAMİ DUVARI OLMA GÖREVİMİZİ SÜRDÜREBİLİRİZ…
YALNIZ İYİLİĞİNİZ İÇİN SON BİR UYARI.
EĞER LİSELİLERE SARKINTILIK EDECEKSENİZ TÜRK TOPLUMUNDA BU SUÇUN CEZASININ ÇOK AĞIR OLDUĞUNU VE CEZANIN ÇOK HIZLI KESİLDİĞİNİHATIRLATMIŞ OLALIM.