Az kaldı ya… Biden üşenmedi atladı geldi…

AZ KALDI BİTİYOR YA DÖRT BİR KOLDAN SALDIRIYA GEÇTİLER. YILANLAR, ÇIYANLAR HEPSİ DELİKLERİNDEN ÇIKARAK NE TARAFTAN SOKABİLİRİZ ONUN TELAŞINDALAR. HEPSİ KARINCA KARARINCA BİR ZARAR VEREBİLME PEŞİNDE.
ÜNİVERSİTELERDE YUVALANMIŞ OLANLAR;

PORNOCULAR, PARDON OYUNCULAR;

SÖZDE MÜTTEFİKİMİZ KILIKLI ÖZDE DÜŞMANIMIZ OLAN SOYKIRIMCI ÜLKELER;

SÖZDE İNSANLIK ADINA ÇALIŞAN ULUSLARARASI ÖRGÜTLER:

GLOBAL (İST) MEDYA;

SÖZDE MÜTTEFİKLERİMİZİN ÖZDE DÜŞMANLARIMIZA SİLAH YARDIMLARI;

SÖZDE DÜŞMANLARI İLE SAVAŞMAYA GÖNDERDİKLERİ SİLAHLARI İLE SAMİMİYETSİZLİKLERİNİ GÖSTERMELERİ;

SÖZDE DÜŞMANLAR;

KURBAN AVRUPALI OLUNCA KARANFİL BIRAKMAYA GİDENLER;

BİZİ ÇEVRELEMEYE ÇALIŞANLAR;

ABD BAŞKAN YARDIMCISI BİDEN DOLMABAHÇE’DEN BOĞAZ MANZARASINI SEYREDERKEN MÜTTEFİKİ RUS SAVAŞ GEMİLERİ DE BOĞAZLARDAN GEÇİŞ YAPIYOR, TÜRKİYE İSE BU İKİ MÜTTEFİKLERİN PARYASI OLAN SURİYE’YE TOP ATIŞI YAPIYORDU.

VE TÜRKİYE’NİN CEVABI;

KONUYU İNGİLİZ YAZAR WILLIAM SHAKESPEARE’İN ÜNLÜ MACBETH ESERİNDEN BAHSEDEREK BİTİRELİM. ÇEŞİTLİ ENTRİKA VE CİNAYETLERLE KRALI ÖLDÜREREK ONUN YERİNE GEÇEN MACBETH CADILARDAN BÜYÜ İLE GELECEĞİNİ ÖĞRENMEK İSTER. CADILARDA RUH ÇAĞIRARAK MACBETH’E GELECEKLE İLGİLİ KEHANETLERDE BULUNURLAR. BU KEHANETLERDEN  BİRİ DE ‘BÜYÜK BİRNAM ORMANI DUNSİNANE TEPESİNE GELMEDİĞİ MÜDDETÇE’ KENDİSİNE BİRŞEY OLMAYACAĞIDIR. MACBETH ORMANLARIN YÜRÜYEMEYECEĞİ ZANNIYLA RAHATLAR. OYSA ORMANLAR YÜRÜR VE DUNSİANE TEPESİNE GELEREK MACBETH’İN SONUNU GETİRİR. *
BU HİKAYEYİ NİYE ANLATTIĞIMIZI SORANLARA;
TÜRKİYE HAÇLI KOALİSYONUNA ‘BIRAK ORMANLARI GEREKİRSE ŞEHİRLERİ YÜRÜTÜRÜM YİNE BİR KARIŞ TOPRAK VERMEM SİZE’ DİYOR. SİZ HALA ANLAMADINIZ MI?

SONUNUZ MACBETH’DEN BETER OLACAK…

*Hikayeyi bilmeyen ve ormanların nasıl yürüyeceğini merak edenler için:
İngiltere’de, Malcolm ve Macduff, İskoçya’ya karşı bir istila planlarlar. Malcolm, Macduff ve İngilizSiward ile birlikte Dunsinane Şatosu’na karşı bir saldırı başlatır. Birnam Ormanı’nda kamplarlarken, askerlere ağaçları kesip, onları kamuflajda kullanmaları konusunda bir talimat verilir; böylece Cadıların ikinci kehaneti de yerine gelmiş olur.