Yurtta temizlik, dünyada temizlik.

TÜRKMENLERİ VURAN RUS UÇAĞI DÜŞÜRÜLMÜŞ,

RUS HELİKOPTERİ VURULMUŞTUR. NİYE? RUSYA TÜRKMENLERİ VURDUĞU İÇİN. SONUNA KADAR HAK ETMESİNE RAĞMEN TÜRKİYE RUSYA’YA ZEYTİN DALI UZATIR.

GÜN İÇİNDE TÜRKİYE RUSYA’YA BU KRİZDEN KENDİSİNİ KURTARABİLMESİ İÇİN BİR İKİ CAN SİMİDİ VERMEYE ÇALIŞIR VE HÜKÜMET UÇAĞIN RUSYA’YA AİT OLDUĞUNU BİLMEDİĞİNİ, RUSYA İLE KOMŞU OLDUĞUMUZU VE DÜŞMAN OLMADIĞIMIZI SÖYLEDİ.

MOSSAD İLE İLİŞKİLİ OLDUĞU İDDİA EDİLEN DEBKAFİLE SİTESİ SEVİNÇ İÇİNDE TÜRKİYE’NİN TESLİM OLDUĞUNU YAZAR. KOLAY DEĞİLSENELERCE UĞRAŞARAK OLUŞTURDUĞU YENİLMEZLİK/DOKUNULMAZLIK ALGISI 20 DAKİKADA DAVOS’TA ÇİZİLMİŞTİR.  TÜRKİYE’NİN TESLİM OLDUĞUNU HİSTERİK BİR ŞEKİLDE HAYKIRIRLARAMA SEVİNÇ ÇIĞLIKLARI YARIDA KALIR.

RUSYA TÜRKİYE’NİN KENDİSİNE UZATTIĞI ZEYTİN DALI OLAN VE KARİZMASINI DAHA FAZLA ÇİZDİRMEDEN KURTARABİLECEĞİ ‘RUS UÇAĞI OLDUĞUNU BİLMİYORDUK’ SÖYLEMİNİ ANLAYAMAYIP AYILIK YAPMAYA DEVAM ETMEYİ TERCİH EDER. MAVİ MARMARA SALDIRISI SONRASINDA BİZİM İSRAİL’DEN İSTEDİĞİMİZ ÖZÜR, TAZMİNAT İSTEKLERİNİN BENZERİNİ BİZDEN İSTEYEN RUSYA ANINDA CEVABINI ALIR.

BÜTÜN GÜN ENVAYİ ÇEŞİT ASKERİ FÜZE, SAVAŞ GEMİSİ VB ASKERİ EKİPMANI AKDENİZE YIĞAN, TÜRK TURİST VE İŞADAMLARINI RUSYA’DA ESİR ALAN RUSYA’YA CEVAP GECİKMEZ.

ARDINDAN DA RUS UÇAKLARININ KULLANDIĞI HAVAALANI ÖZGÜR SURİYE ORDUSU TARAFINDAN VURULUR.. EN KORUNAKLI OLMASI GEREKEN YERDE RUSYA VURULUR. MESAJ AÇIKTIR. HİÇBİR YERDE GÜVENDE DEĞİLSİN…

BİTTİ Mİ? BİTMEDİ. İÇERİDE DE HAİNLERİN TEMİZLİĞİ BAŞLAR. MİT TIRLARINI YALAN YANLIŞ AFİŞE EDENLERİ ZOR GÜNLER BEKLİYOR. SON TÜRKMEN KATLİAMLARI İLE YAPTIKLARI HAİNLİKLERİN NEDEN/SONUÇ İLİŞKİSİ ARTIK DAHA BİR AÇIĞA ÇIKTIĞI İÇİN ONLARA ACIYACAK KİMSEDE BULAMAYACAKLAR. KENDİ MÜTAREKE BASINLARI VE YURTDIŞINDAKİ UZANTILARI HARİCİNDE. KENDİLERİ DE FARKINDA. YÜZLERİNE KORKULARI YANSIMIŞ.

RUSYA KOMADA DEMİŞTİK DÜNKÜ ANALİZLERİMİZDE. BUGÜN YAPTIĞI BÜTÜN ACEMİCE VE NE YAPTIĞINI BİLMEZ HAMLELERLE KENDİSİNİ BİTKİSEL HAYATA DOĞRU GÖTÜRÜYOR. AKLI BAŞINDA ADAMLAR RUSYA’DA ACİL İPLERİ ELE ALMAZSA BU HAMUR DAHA ÇOK SU KALDIRACAK GİBİ GÖZÜKÜYOR.