Türkiye’nin yeni kodları kimleri nasıl rahatsız etti? İliştirilmiş medyadan izleyelim…

İSTANBUL’DA YILDIZ SARAYININ KÜLLİYE YAPILACAK OLMASI İLİŞTİRİLMİŞ MEDYAYI FENA RAHATSIZ EDER. İNCELEYELİM…
İNGİLİZ MEDYASI BÖYLE GÖRÜR.

SEÇİM GÜNÜ İNGİLİZLERİN İLİŞTİRİLMİŞ MEDYASI SON PADİŞAH VAHDETTİN’E VURGU YAPARAK SALTANATIN YIKILMASINDAN BAHSETMEKTEDİR.

İSRAİL MEDYASI BÖYLE GÖRÜR (SÖZCÜ GAZETESİ)

ABD-İSRAİL MEDYASI NASIL GÖRÜR. (‘DA’ EKİNE DİKKAT)

AYNI MEDYA ORGANINDA YAZARLIK YAPAN BİR KALEMİN 7 HAZİRAN 2015 SEÇİMİNDE AK PARTİNİN TEK BAŞINA İKTİDARA GELEMEYECEĞİ ANLAŞILINCA YAPTIĞI TWİTTER PAYLAŞIMI.

ABD’NİN DİĞER MEDYASI BÖYLE GÖRÜR. (CUMHURİYET GAZETESİ)

BATILILAŞMANIN AMİRAL GEMİSİ VE ALMAN-YAHUDİ SERMAYESİ ORTAKLI, İSRAİL İLE AYNI TARİHTE KURULAN HÜRRİYET GAZETESİ EN PROFESYONEL ŞEKİLDE GÖRÜR. DİREKT SÖYLEMEZ MESAJ FOTOĞRAFLA BİLİNÇ ALTINA VERİLİR.

10 KASIM MUSTAFA KEMAL’İN (YANİ SALTANATI KALDIRAN KİŞİNİN) ÖLÜM YILDÖNÜMÜNÜN HEMEN ÖNCESİNDE,  ETKİLİ BR PSİKOLOJİK SAVAŞ ÇALIŞMASI YAPILIR VE AK PARTİNİN OSMANLI RUHUNU CANLANDIRMAYA ÇALIŞTIĞI (SANKİ BİR TEHLİKE İMİŞ GİBİ) İMA EDİLİR.

BU KİN ÇOK ESKİDİR. TÜRKİYE’DE İYİ ŞEYLER YAPMAK İSTEYEN HERKES BATI VE İLİŞTİRİLMİŞ ADAMLARI/MEDYASI TARAFINDAN DİKTATÖR LAKABI İLE ÖDÜLLENDİRİLMİŞTİR. 100 YILDIR DEĞİŞEN BİRŞEY YOK ONLARIN TARAFINDA. AMA BİZDE VAR… VE BU ONLARI FENA ÇILDIRTMAKTADIR…
YILDIZ SARAYI NİYE Mİ ÖNEMLİDİR? İSRAİL’İN KURULMASI İÇİN II. ABDÜLHAMİT İLE FİLİSTİN’İ SATIN ALMAK İÇİN GÖRÜŞMEYE GELEN HEYET BU SARAYDA KABUL EDİLMİŞ VE BURADA AŞAĞIDA Kİ CÜMLELERLE RET CEVABI ALMIŞTIR.
‘Ben bir karış dahi olsa toprak satmam. Zira bu vatan bana değil, milletime aittir. Milletim bu vatanı kanlarıyla mahsüldar kılmışlardır. O bizden ayrılıp uzaklaşmadan, tekrar kanlarımızla örteriz. Benim, Suriye ve Filistin alaylarımın askerleri birer birer Plevne’de şehit düşmüşlerdir. Bir tanesi bile geri dönmemek üzere hepsi muharebe meydanında kalmışlardır. Devlet-i Aliyye bana ait değil, Türk milletinindir. Ben onun hiç bir parçasını veremem. Bırakalım Museviler milyonlarını saklasınlar; benim imparatorluğum parçalandığı zaman Filistin’i karşılıksız ele geçirebilirler. Fakat yalnız bizim cesetlerimiz parçalanarak, bu ülke taksim edilebilir. Ben, canlı bir beden üzerinde ameliyat yapılmasına asla müsaade edemem.’