Sitemiz Rusya’yı 2 kere uyarmıştı…

STRATEJİK HABER ANALİZ OLARAK, 10 EKİM TARİHLİ ANALİZİMİZDE RUSYA’YI BAŞINA GELECEKLER KONUSUNDA ÇOK AÇIK BİR ŞEKİLDE UYARMIŞTIK. YANİ 40 GÜNDEN DAHA UZUN BİR SÜRE ÖNCE.

ÜÇ GÜN SONRA 13 EKİM TARİHLİ ANALİZİMİZDE TEKRAR UYARDIK.

YİNE DİNLEMEDİ VE SONUÇLARINI HEP BİRLİKTE GÖRDÜK.

GÖRÜLÜYOR Kİ RUSYA HALA ANLAMAMAKTA DİRENİYOR. YAPTIĞI HATALAR ZİNCİRİNİ TELAFİ EDECEĞİ YERDE ÜSTE ÇIKMAYA ÇALIŞIYOR. BİZ TEKRAR UYARALIM.

EN BÜYÜK BAŞARISI ABD’Lİ TENİSÇİLERE EZİLE EZİLE YENİLMEK OLAN BİR RUS TENİŞÇİ İLE PR YAPMAYA ÇALIŞAN RUSYA BECEREMEDİĞİ PR’LARIN VE TEHDİTLERİN ALTINDA KALIR.

İŞTE KANITI. O KADAR ATEŞ GÜCÜ İLE BİR DAĞI BİLE ELİNİZDE TUTMAYI BECEREMİYORSUNUZ.

TÜRKİYE ÖDETİR. AMA ÖYLE AMA BÖYLE. ŞİMDİ YADA SONRA. AMA MUTLAKA ÖDETİR. BU BÖLGEDE AT KOŞTURMAYA KARAR VERDİYSENİZ VE BU SON KARARINIZ İSE HABERİNİZ OLSUN. 2012 YILINDA HİÇBİR UYARI YAPILMADAN DÜŞÜRÜLEN F-4 UÇAĞIMIZI SURİYE’NİN DÜŞÜRDÜĞÜNÜ DÜŞÜNDÜĞÜMÜZÜ SANMIYORDUNUZ HERHALDE DEĞİL Mİ? YA DA MUHTEMELEN SAĞ KURTULAN PİLOTLARIMIZI ÖLDÜRDÜĞÜNÜZÜ BİLMEDİĞİMİZİ…

SOĞUK SUYUNUZU İÇİN VE İNTİKAM PLANLARI YAPMAKTAN VAZGEÇİN. ÇÜNKÜ YAPACAĞINIZ HER HAREKETİN, YAKACAĞINIZ HER CANIN ŞİMDİ YADA SONRA AMA MUTLAKA BİR CEZASI OLACAKTIR. İNANMAZSANIZ KARDEŞİNİZ AMERİKALILARA SORUN.