17 Kasım 2015 – İliştirilmiş medyada bugün.

İLİŞTİRİLMİŞ MEDYANIN AMİRAL GEMİSİ HÜRRİYET BUGÜN İKİ HABERLE YURTDIŞINDAKİ PATRONLARINA HİZMETLERİNİ SUNMUŞ. TÜRKİYE’Yİ MANŞETTEN IŞID’A HEDEF GÖSTEREREK IŞID’IN KAFA KESEN BAŞ KATİLİNİN ÖLDÜRÜLMESİNİN SORUMLUSUNUN TÜRKİYE OLDUĞUNU SÖYLEMİŞ VE HEDEF ALINACAK ÜLKE KONUSUNDA IŞID’A YANLIŞLIK YAPMAMASINI TAVSİYE ETMİŞ.

BUNUNLA KALMAMIŞ VE BİR DİĞER HABERİNDE TÜRKİYE’NİN SALDIRIYI YAPAN KİŞİLERDEN BİRİ HAKKINDA FRANSA’YI 2 KERE UYARDIĞI KONUSUYLA ‘MIŞIZ’ EKİ KULLANARAK DALGA GEÇMİŞ.

AYNI TUTUMUNU İNGİLİZCE BASILAN HÜRRİYET DAİLY GAZETESİNDE SÜRDÜREREK UYARI KELİMESİNİ TIRNAK İÇİNE ALARAK AKLINCA DALGA GEÇMİŞ.

GÜNÜN EN KOMİK MANŞETİ İSE ZAMAN GAZETESİNDEN GELMİŞ. CANINA OKUDUKLARI YARGI SİSTEMİNİ SANKİ HÜKÜMET KATLETMİŞ GİBİ HABER YAPMIŞLAR. GÜLÜP GEÇİYORUZ.

AB’NİN TARAFI İSE G20 ZİRVESİNDE MÜLTECİ SORUNUNU NİYE AB ÜYELİĞİ İÇİN KOZ OLARAK KULLANMADIĞIMIZ SORGULAMIŞ. ASLINDA SÖYLEMEK İSTEDİĞİ NİYE AB ÜYELİĞİ İÇİN ARTIK YALVARMADIĞIMIZ. BİZİ DİZLERİMİZİN ÜSTÜNDE YALVARIR POZİSYONDA PATRONLARINA SERVİS EDEMEDİĞİNE ÜZGÜN. BİZ YARDIMCI OLALIM. İKİ TARAF AYNI ANDA DİZ ÇÖKMEZ YOKSA DİZ ÇÖKMENİN BİR ANLAMI KALMAZ. ŞU ANDA AVRUPALI PATRONLARINIZ DİZLERİNİN ÜSTÜNE ÇÖKMÜŞ BİZE MÜLTECİ SORUNUNU ÇÖZMEMİZ İÇİN YALVARIYOR VE BİZ İSE BUNU AB’YE GİRME KOZU OLARAK GÖRMÜYORUZ. NEDEN? ÇÜNKÜ UMURUMUZDA BİLE DEĞİL…

GÜNÜN EN ÇOK MESAJ VEREN GAZETESİ İSE ZATEN GÖBEKTEKİ HABERDEN PATRONUNUN KİM OLDUĞU BELLİ OLAN CUMHURİYET. ABD’NİN SOLCU GÖRÜNÜMLÜ GAZETESİ IŞID’LI BİR KİŞİ İLE GAZİANTEP’TE BULUŞMUŞ VE RÖPORTAJ YAPMIŞ.İÇİNDE BOL BOL ISID’LI TÜRKLER VE SUUDİLER GEÇEN BİR HABER. MESAJ AÇIK DEĞİL Mİ?

ABD’NİN SOLCU GÖRÜNÜMLÜ GAZETESİNİN İKİNCİ HABERİ BELİ KIRILMIŞ PKK’YA VURMAYI DURDURUN DİYOR ABD’NİN AĞZINDAN. BUNU DA ERDOĞAN’A ARKASINI DÖNÜP GİDİYORMUŞ İZLENİMİ VERDİĞİ BİR OBAMA FOTOĞRAFIYLA SÜSLEMİŞ.

TEK DİŞİ KALMIŞ CANAVARIN BİZİ KORKUTMAYA YETERLİ OLMAYACAĞINI DÜŞÜNMÜŞ OLMALI Kİ BİR UYARI HABERİ DE RUS AYISI ÜZERİNDEN YAPMIŞ. PUTİN G20 ÜYELERİ ARASINDA IŞID’I DESTEKLEYENLER VAR DERKEN TÜRKİYE’Yİ KASTETMİŞMİŞ.  ESKİ KGB AJANININ TÜRKİYE’Yİ KASTEDECEK KADAR APTAL OLDUĞU VARSAYMAMIZA OYNAMIŞ CUMHURİYET. HADİ DİYELİM Kİ ÖYLE. UMURUMUZDA MI SANIYORSUNUZ RUSYA NE DEMİŞ?