İşte sizin anlayamadığınız !

CHP VE ONLARIN TEMSİL ETTİĞİ ZİHNİYET

VE TÜRK HALKI…

ANLADINIZ MI NİYE BU ÜLKEDE OYUNLARINIZIN TUTMADIĞINI. ANLADINIZ MI NİYE BU ÜLKEDE HİÇBİR ZAMAN SEÇİMLE İKTİDARA GELEMEYECEĞİNİZİ. BU MİLLET RUANDA’DA MİLYONLARIN ÖLMESİNE NEDEN OLAN, HALA AFRİKA’NIN BÜYÜK BİR BÖLÜMÜNÜ SÖMÜREN VE SOYKIRIM YAPAN, ANKARA SALDIRISI OLDUĞUNDA KILINI KIPIRDATMAYAN, CUMHURBAŞKANININ SARAYINDA BİZİM TERÖRİST DEDİĞİMİZ KİŞİLERİ AĞIRLAYAN BİR ÜLKENİN ÖLEN VATANDAŞLARINA SAYGI DURUŞU FİLAN YAPMAZ, AĞIT FİLAN YAKMAZ. SİZİ EN GÜZEL VAKTİ ZAMANINDA RAHMETLİ MALCOLM X TASVİR ETMİŞTİ.
‘Malcolm X’e göre kölelik devrinde iki tür “zenci” vardı: “Ev Zencisi” ve “Tarla Zencisi”. Tarlada çalıştırılan “zenciler” beyaz efendileri hastalandığında onun ölmesi için, evinde yangın çıktığında da yangını büyütecek bir rüzgârın esmesi için dua ederlerdi. Evlerde uşak olarak istihdam edilen ve diğerlerine göre daha iyi giyinen, daha iyi beslenen “zenciler” ise, beyaz efendileri hastalandığında “Bugün hasta mıyız patron?” derlerdi ve evde yangın çıktığında onu söndürmek için efendilerinden önce koşarlardı.’
SİZ GİDİP SAHİPLERİNİZE YALTAKLANMAYA DEVAM EDİN. ONLARIN MARŞLARINI SÖYLEYİN ONLARIN ÖLÜLERİNE AĞIT YAKIN. BU ARADA HABERİNİZ OLSUN. BİZ ARTIK TARLADA DEĞİLİZ EVİN İÇİNDEYİZ. AMA EVİN SAHİBİ OLARAK, SİZİN SAHİPLERİNİZİN KÖLESİ OLARAK DEĞİL. VE EVİMİZİ KORUMAK İÇİN HERGÜN ŞEHİTLER VERİYORUZ. EVİMİZİ BOŞUNA YAKMAYA UĞRAŞMAYIN. ÇÜNKÜ YAKTIRMAYACAĞIZ….