Hürriyet’in Türkiye Cumhuriyeti ile savaşı…

İŞTE HÜRRİYET GAZETESİNİN BUGÜNKÜ 1. SAYFASI. TAM ORTADA S300 FÜZE PLATFORMUNUN AKTİF HALDEKİ RESMİ. TÜRKİYE HARİTASINA DOĞRU DÖNMÜŞ VE FÜZELERİN NERELERE KADAR ULAŞABİLECEĞİ GÖSTERİLMİŞ. DOĞRUDAN TÜRKİYE’Yİ TEHDİT EDEN BİR MANŞET.
İKİNCİ EN ÖNEMLİ MANŞET İSE PUTİN ÜSTE ÇIKMIŞ GERİYOR, ERDOĞAN ALTTAN ALARAK ‘TIRMANDIRMA DÜŞÜNCEMİZ YOK’ DİYOR.
AŞAĞIDA GAZETENİN EN TEPE MANŞETİNE BAKALIM. DÜŞEN RUS UÇAĞININ PARÇALARININ DÜŞTÜĞÜ BÖLGE ATEŞ ÇEMBERİ, ESAT GÜÇLERİ TÜRKMENLERİ BOMBALIYOR. MESAJ NE. RUS UÇAĞININ DÜŞTÜĞÜ YER, YANİ DÜŞÜRDÜNÜZ BÖYLE OLDU. SANKİ TÜRKMENLER YENİ BOMBALANMAYA BAŞLAMIŞ GİBİ AKLIMIZLA DALGA GEÇİYORLAR.

DİĞER HABERLERE BAKALIM;
ESKİŞEHİR PİLOTA VURMA DEMEDİ HABERİNİN ALTINDA TIR KONVOYUNA HAVA SALDIRISI. YANİ NEDEN SONUÇ İLİŞKİSİ KURULARAK BUNUN KARŞILIĞI BUDUR DENİLİYOR. HEMEN YANINDAKİ MANŞET İSE RUSYA’NIN DAHA ÖNCE GÜNEY KORE UÇAĞINI DÜŞÜRDÜĞÜ. YANİ ‘THY UÇAĞI DÜŞÜRÜLÜR’ DİYE BAŞKA BİR TEHDİT BİLİNÇALTIMIZA.
AŞAĞILARDA İSE YANYANA İKİ KÜÇÜK HABER. ‘KILIÇDAROĞLU EN AĞIR BEDELİ TÜRKMEN KARDEŞLERİMİZ ÖDÜYOR’ HABERİ İLE TÜRKMENLERE ACI ÇEKTİREN SANKİ BİZMİŞİZ GİBİ BİR ALDI. HEMEN YANINA DA ‘TÜRKİYE’NİN 14 GÜN YETECEK DOĞAL GAZ REZERVİ VAR’ HABERİ KONULARAK BİR BAŞKA TEHDİT.
BU KADAR DAR ALANA BU KADAR TEHDİT VE PSİKOLOJİK HARP VE YILDIRMA   HABERİNİ SIĞDIRABİLMEK BÜYÜK BAŞARI DOĞRUSU. SAYFAYI HAZIRLAYANLARI EĞİTEN YABANCI İSTİHBARAT SERVİSLERİNİ TEBRİK EDİYORUZ. BU KADAR DETAYLI BİR TEHDİT VE YILDIRMAYA ÇALIŞMA SAYFASINI RUS PRAVDA GAZETESİ BİLE HAZIRLAYAMAZDI.
AYNI GAZETENİN DÜNKÜ 1. SAYFASI.
HEMEN BİR KRİZ MANŞETİ. BELKİ EKONOMİYE BİR DARBE VURABİLİRİZ UMUDU.

ALTINDA İSE PARAŞÜTLE İNERKEN VURDUK ANA BAŞLIĞI. SANKİ PİLOTLAR SAVUNMASIZ BİR HALDE PARAŞÜTLE İNERKEN’ KALLEŞÇE’ VURDUK ÇAĞRIŞIMI YAPIYOR. OLSA VURAN TÜRKİYE DEĞİL. BU KALLEŞLİK YAPTIK HABERİNİN YANINA DA BİR BAŞKA KALLEŞLİK OLAN PUTİN’İN ‘SIRTTAN VURMA’ SÖZÜ BÜYÜK PUNTOLARLA YERLEŞTİRİLMİŞ.
İŞTE ÜLKESİNE HER FIRSATTA KALLEŞLİK YAPAN,KURULUŞ TARİHİ İSRAİL’İN KURULUŞ TARİHİ İLE AYNI YIL OLAN BU GAZETENİN SON İKİ GÜNKÜ BİRİNCİ SAYFALARI. PEKİ HÜRRİYET BUNU NEDEN YAPIYOR. HÜRRİYET’İN TASMASINI ALMAN DERİN YAPILARI ÜZERİNDEN TUTANLAR MÜLTECİLERİN KIYILARINA GELMESİNİ ÖNLEYECEK TEK ÇÖZÜM OLARAK ARTIK RUSYA’YI GÖRMEKTEDİRLER. TÜRKİYE’NİN RUS UÇAĞINI VURMASI SONRASINDA KİMLERİN EN AZ RUSYA KADAR TEPKİ VERDİKLERİNİ DAHA ÖNCE ANALİZ ETMİŞTİK.